Produkt najwyższej jakości

Nasz warsztat powstał na początku 2013 roku i od samego początku przyświecała nam idea tworzenia produktu najwyższej jakości. W oparciu o to rozwijaliśmy nasze małe przedsiębiorstwo, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wymagającego Klienta. Dzięki takiemu podejściu, dysponujemy obecnie szeroką ofertą i wieloma możliwościami technicznymi, które pozwalają realizować ambitne założenia naszych Odbiorców.

Western Cases

Jesteśmy producentem skrzyń transportowych w systemie Flight Case. Jest to ogólnoświatowy standard łączący w sobie funkcjonalność, wytrzymałość i stosunkowo niewielki ciężar skrzyń transportowych, służących do przewozu cennego i podatnego na uszkodzenia sprzętu. Nasz warsztat jest wyposażony w najwyższej klasy park maszyn, oraz nowoczesne oprogramowanie do projektowania skrzyń.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Jesteśmy w stanie zapewnić szybką i profesjonalną realizację zleceń seryjnych. Równocześnie naszą mocną stroną jest indywidualne podejście do każdego Klienta, co pozwala na tworzenie spersonalizowanych, pojedynczych projektów, w stu procentach spełniających potrzeby ich Użytkowników.

Nowoczesny park maszynowy

Park maszynowy
najwyższej klasy

Nowoczesne oprogramowanie do projektowania skrzyń transportowych

Nowoczesne oprogramowanie
do projektowania

skrzynie transportowe personalizacja

Indywidualne podejście
do każdego zlecenia

nowoczesne skrzynie transportowe

Duża dowolność konfigurowania,
możliwość personalizacji

Szukasz najwyższej jakości skrzyń transportowych?

Kontakt z nami

Co mówią o nas nasi Klienci?

Bardzo miły kontakt i możliwość szczegółowego doprecyzowania zamówienia. Szybka realizacja projektu a wysyłka szybka i bezpieczna.

Tomasz K.

Świetne case'y, mega wykonanie, profesjonalizm, ale przede wszystkim kontakt z klientem fenomelnalny. Jakość a nie ilość. Polecam!

Piotr P.

Wykonanie case na najwyższym poziomie, profesjonalne podejście do klient. Jedyna firma produkująca skrzynie, która według mnie jest warta polecenia pod każdym względem.

Piotr Ch.

Chcesz otrzymać wycenę realizacji? Wyślij do nas zapytanie!