Polski | English

Western Cases

Wodoodporna, laminowana sklejka, aluminiowe okucia, zawiasy, zamki walizkowe oraz motylkowe, rączki i kółka wiodącej marek Penn Elcom Adam Hall i Colson gwarantują wysoką jakość i funkcjonalność naszych produktów.

Każde zamówienie składane na nasze ręce jest traktowane w sposób indywidualny z uwzględnieniem potrzeb Klienta. Oferujemy meble studyjne, obudowy typu RACK , skrzynie na wzmacniacze, instrumenty, oświetlenie, monitory, elementy nagłośnienia, kable i każdy sprzęt, który wymaga ochrony podczas transportu. Skrzynie Western Cases produkujemy w dowolnych rozmiarach i w wybranych przez Klienta typach zamków, rączek oraz kółek.

Na specjalne zamówienie jesteśmy w stanie wykonać skrzynie w autorskiej technologii z wykorzystaniem naturalnego piękna drewna, nie ustępującej wytrzymałością tradycyjnym laminatom. Ta customowa oferta jest skierowana do tych klientów, którzy oprócz wytrzymałości cenią sobie również wyjątkowość i estetykę.

Wysoka jakość wykonania,w naszym przypadku idzie w parze z przystępną ceną. Zachęcamy do kontaktu bezpośredniego, posłużymy Państwu radą i pomocą w wyborze dogodnych rozwiązań, które spowodują, że użytkowanie naszych produktów będzie wygodne dzięki ich personalizacji.